MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Павло, ostapiw 
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Що таке Церква
Що таке Церква
АндрійДата: Неділя, 01.04.2012, 00:32 | Сообщение # 1
Логин: Андрій
Ранг: Генералиссимус
Доктрина про Церкву. Якщо у вас є запитання по цій темі ви можете задати їх на форумі пастору церкви
alisaДата: Неділя, 01.04.2012, 22:18 | Сообщение # 2
Логин: alisa
Ранг: Рядовой
Що ви маєте на увазі ,коли говорите слово- "церква"? Про що в цій темі буде вестися бесіда?)
ПавлоДата: Неділя, 01.04.2012, 22:42 | Сообщение # 3
Пастор
Логин: Павло
Дякую за запитання, але сьогодні уже відповідати не буду, даруйте - затра постараюся дати відповіді smile

"...і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!" (Фил.2:11)
АндрійДата: Неділя, 01.04.2012, 22:45 | Сообщение # 4
Віримо, що Церкву створено Ісусом Христом. Вона є зібранням народжених згори людей, які викуплені Ісусом Христом з усіх народів протягом усіх часів. Визнаємо, що Ісус Христос є Головою Церкви. Належність людини до Церкви Христової виявляється через належність до однієї з місцевих церков.
Місцева церква є зібранням народжених згори людей, які мешкають в одній місцевості, поєднані однією вірою та добровільно об'єдналися для спільного служіння Господу та задоволення своїх духовних потреб. Віруючі приєднуються до місцевої церкви через водне хрещення по вірі. У кожній місцевій церкві Господь поставляє служителів (пасторів та дияконів) через обрання їх місцевою церквою.
Віримо, що водне хрещення по вірі є заповіддю Господа Ісуса Христа, встановленою для тих, хто навернувся до Бога, розкаявся у своїх гріхах, увірував в Ісуса Христа як свого особистого Спасителя та пережив народження згори. Передумовою хрещення є свідоме визнання людиною своєї віри в Ісуса Христа як особистого Господа і Спасителя. Хрещення звершується служителями церкви у вигляді повного занурення новонаверненого у воду.
Віримо, що Вечеря Господня — це заповідь Господа Ісуса Христа, яка була встановлена Ним для згадування та сповіщання Його страждань та смерті. Ми визнаємо, що хліб та вино вказують на тіло та кров Ісуса Христа. Вечеря Господня виражає єднання віруючих з Ісусом Христом та один з одним; участь у Вечері Господній мають право брати члени церкви, що знаходяться у мирі з Богом та церквою.
АндрійДата: Неділя, 01.04.2012, 22:45 | Сообщение # 5
коротенько так про церку як визначення. а Павло завтра доповнить по суті
alisaДата: Неділя, 01.04.2012, 22:56 | Сообщение # 6
"Вона є зібранням народжених згори людей, які викуплені Ісусом Христом з усіх народів протягом усіх часів. Визнаємо, що Ісус Христос є Головою Церкви"-Аминь!)
"Належність людини до Церкви Христової виявляється через належність до однієї з місцевих церков."-цього я не зрозуміла...Яким чином виявляється ця належність?
"Місцева церква є зібранням народжених згори людей, які мешкають в одній місцевості, поєднані однією вірою та добровільно об'єдналися для спільного служіння Господу та задоволення своїх духовних потреб"-яку з помісних церков слід обрати?Їх є багато)
Дякую за відповіді)
АндрійДата: Неділя, 01.04.2012, 23:12 | Сообщение # 7
Ну по перше, яку церкву обрати відповідь однозначна - це ЄХБ з найбільш правильним тлумаченням Святого Письма,
По друге переважно через місцеву Церкву людина входить в заповіт з Богом, тобто хрещення, і якщо людина не належить до місцевої церки то про яку спільність тіла христового може іти мова якщо вона сама по собі і не знаходить собі подібних, це моя думка почикаєм що скаже Павло
alisaДата: Неділя, 01.04.2012, 23:23 | Сообщение # 8
Чому саме ЄХБ? Кожна конфессія претендує на те,що саме вона з "найбільш правельним тлумаченням Святого Письма"...А Слово говорить,що ми ще не пізнали так як пізнані ми і ,що зараз ми бачимо,як через тускле скло...І ще,хіба через помісну церкву спасіння? Зрозумійте мене правильно-я не хочу будь -кого обідити) Я хочу зрозуміти...
АндрійДата: Неділя, 01.04.2012, 23:39 | Сообщение # 9
Звичайно що не через помісну церку, спасіння ми отримуємом вірою в Ісуса Христа. Він помер і воскрес, і разом з ним ми померли для гріха і воскресли для життя в Христі Ісусі, а про ЄХБ- це суто моя позиція. є Святе Писання для того щоб пізнати правду
alisaДата: Неділя, 01.04.2012, 23:49 | Сообщение # 10
"і якщо людина не належить до місцевої церки то про яку спільність тіла христового може іти мова якщо вона сама по собі і не знаходить собі подібних"- СОБІ ПОДІБНИХ-це як? Одне Тіло,Один Дух-хіба не це нас єднає? Люди розділились на "собі подібних" та створили силу силену конфессій ...А ,хіба розділився Господь,і хіба не Христос був розпят за нас? Для чого ми ділимся на "собі подібних"? Ви самі написали,що церква-це народженні згори люди... Одже церкву можуть складати народженні згори люди різних конфессій та різних часів) Я ,можливо чогось не розумію....Вибачте,якщо я задаю питання незручні)

Додано (01.04.2012, 23:49)
---------------------------------------------
"Звичайно що не через помісну церку, спасіння ми отримуємом вірою в Ісуса Христа. Він помер і воскрес, і разом з ним ми померли для гріха і воскресли для життя в Христі Ісусі"-Амінь!)

АндрійДата: Неділя, 01.04.2012, 23:56 | Сообщение # 11
:))
? Одне Тіло,Один Дух-хіба не це нас єднає?
Чудесне питання

самеме в цьому і подібність

Одне Тіло- а Тіло це Христос говорить Писання

І якщо людина водится одним і тим самим Духом то яка велика кількість конфесій може бути , Святий Дух не може вчити по різному, а говорити лиш те що чув від отця, а Бог- Один і Той Самий
alisaДата: Понеділок, 02.04.2012, 10:07 | Сообщение # 12
Не будемо плутати поняття "конфесія" та "Тіло Христове") Тіло -ОДНЕ,один Дух ,який єднає це Тіло...Тіло-це люди,народженні з гори і зовсім не факт,що ці люди є членами однієї помістної церкви...Ви самі написали,що Дух Святий розділяти не може,але конфессій багато. Одже,що ж ,обо кого єднає Дух? Духовно відроджених людей) Так?
А,тепер,дайте мені відповідь: чи ви впевнені,що в вашій помістній церкві всі ,до єдиного,люди духовно відроджені? І,якщо Христос прийде завтра,чи Він нікому не скаже:"відійдіть від Мене,я ніколи вас не знав"?
Виникає питання дальше: як же обрати церкву помістну? Якщо говорити,що ту,дії якої не їдуть врозріз с Писанням,то знов таки,кожна конфесія претендує на істину в останній інстанції.Але чому так багато тлумаченнь? І ,чи існує ідеальна конфесія?
Якщо людина живе в горах(мені така відома),помістної церкви нема ...Маючи на руках Слово Боже ,а в сердці- щире бажання пізнати Творця,ця людина має шанс отримати спасіння?
Я можу помилятися,але,як на мене церква,як приміщення, є місцем ,де збираються люди з метою пізнання Бога,прославлення,дії в спільних інтересах та інше...А Церква Христова-це люди,народженні з гори...Певна кількість людей помістної церкви(в якісь ця кількість більша,в якісь -менша) можуть буди членами Церкви Христової,але не завжди члени Церкви Христової можуть бути членами саме тої чи іншої церкви помістної)
Багато званних....але мало призваних...
Про що говорить Павло в першому посланні до Коринтян,починаючи з 11 вірша?
"Віруючі приєднуються до місцевої церкви через водне хрещення по вірі"-ці слова мені тоже не дуже зрозумілі...Якщо говорити про Церкву Христову,то водне хрещення,це обіцянка Богу доброї совісті!,але не приєднання до місцевої церкви...У всякому випадку цього в Писанні я не знайшла. Можливо ви знаєте,де саме написано,що так має бути?
АндрійДата: Понеділок, 02.04.2012, 10:52 | Сообщение # 13
Одже,що ж ,обо кого єднає Дух? Духовно відроджених людей) Так?
так, а за тіло ви не зрозуміли моєї відповіді я мав на увазі що не може одна рука бути довшою а інша коротшою, тіло ідеальне

А,тепер,дайте мені відповідь: чи ви впевнені,що в вашій помістній церкві всі ,до єдиного,люди духовно відроджені?
звичайно ні

І,якщо Христос прийде завтра,чи Він нікому не скаже:"відійдіть від Мене,я ніколи вас не знав"?
звичайно так

.Але чому так багато тлумаченнь?
бо люди ідуть за людиною а не за Богом, і не чують Його голос

,чи існує ідеальна конфесія?
Всі ми помеляємся

Якщо людина живе в горах(мені така відома),помістної церкви нема ...Маючи на руках Слово Боже ,а в сердці- щире бажання пізнати Творця,ця людина має шанс отримати спасіння?
звичайно, розбійник на хресті наприклад

Я можу помилятися,але,як на мене церква,як приміщення
словоцерква в перекладі з грецької означає збір народу і ніяк як приміщення

Про що говорить Павло в першому посланні до Коринтян,починаючи з 11 вірша?
ви мали на увазі 10 розділ

Віруючі приєднуються до місцевої церкви через водне хрещення по вірі"-ці слова мені тоже не дуже зрозумілі
Віра без діл мертва. якщо людина покаялась вийшла зі світу так як написано "Дітоньки Мої вийдіть зо світу" , покаялась прийнявши за Господа Ісуса Христа, і виконує Його волю з любовю, і вірить в Голгофську жертву- це я називаю вірою, бо й сатана вірить і тремть перед Господом, але це його не спасає

я в ваших питаннях заблукав

book
alisaДата: Понеділок, 02.04.2012, 11:12 | Сообщение # 14
"так, а за тіло ви не зрозуміли моєї відповіді я мав на увазі що не може одна рука бути довшою а інша коротшою, тіло ідеальне"-хіба я десь написала зворотнє?
"словоцерква в перекладі з грецької означає збір народу і ніяк як приміщення"-одже ви через хрещення приєднуєтеся до збору народу? Я знов не зрозуміла?
"ви мали на увазі 10 розділ"-перший розділ
"Віра без діл мертва. якщо людина покаялась вийшла зі світу так як написано "Дітоньки Мої вийдіть зо світу" , покаялась прийнявши за Господа Ісуса Христа, і виконує Його волю з любовю, і вірить в Голгофську жертву" -але ж це не одне й те саме,що стати членом помістної церкви...?
Зрозумійти,я не проти помістних церков....Я хочу розібратись)
Питання:за церквою якої деномінації прийде Господь?)
Вибачте,що я вам не даю спокою.....
АндрійДата: Понеділок, 02.04.2012, 11:23 | Сообщение # 15
Питання:за церквою якої деномінації прийде Господь?)
Ніякої, ви ж вище самі дали відповідь що Господь своїх позбирає

одже ви через хрещення приєднуєтеся до збору народу? Я знов не зрозуміла?
А тепер те що ви чудесно знаєте і я вцьому не сумніваюся

Церква Христова

Вселенська Церква
Ми віримо, що Вселенська Церква є невидимим зібранням духовно народжених людей, викуплених Ісусом Христом з усіх народів протягом усіх часів, які були приєднані до Тіла Христового через хрещення Духом Святим, яке відбувається у час народження згори, і знаходяться як на небі, так і на землі (Ін 3:3, 1Кор. 12:13; Євр. 12:33).
Вселенська Церква Христова не є продовженням старозавітного Ізраїлю, але була народжена в муках Голгофи і створена Ісусом Христом у День П’ятидесятниці на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Господь Ісус Христос. Вона являє собою новий Божий народ, невидимий Господній храм, живий духовний організм, головою якого є Ісус Христос, а всі віруючі — члени (Мт 16:18; Дії 2; Гал. 3:28: Еф. 1:22-23; 2:19-22; Кол. 1:18).
Вселенська Церква Христова після закінчення періоду благодаті буде підхоплена на хмарах для зустрічі з Господом і подальшого вічного перебування з Ним ( ІСол. 4:16-17).
Приналежність до Вселенської (невидимої) Церкви не звільняє людину від обов’язку належати до місцевої церкви, бо тільки в ній вона може виконувати свої обов’язки стосовно своїх братів і сестер у Христі (Євр. 10:25; Мт 18:17).
Місцева церква
Ми віримо, що місцева церква є видимим зібранням народжених згори людей, які знаходяться в одній місцевості, об’єднані однією вірою на підставі Слова Божого і постійного перебування в «науці апостольській, спільноті братерській, ламанні хліба та в молитвах» ( Дії 2:42; Фил. 1:1; Еф. 4:4-6), і є складовою частиною Вселенської Церкви.
Місцева церква покликана утверджувати Царство Христове на землі через проповідь Євангелія світові (Мт 28:19; Мр 16:15), через спільне поклоніння і прославлення Господа (Еф. 5:18-20), через взаємну любов і єднання віруючих згідно Первосвященницької молитви Христа (Ін 17:21-23).
У місцевій церкві Бог настановляє служителів і наділяє кожного її члена необхідними дарами для служіння і збудування Церкви Христової (Еф. 4:11-13).
До місцевої церкви віруючі приєднуються через хрещення по вірі (Дії 2:41).
Домашня церква
Ми віримо, що домашня церква є видимим зібранням відроджених душ, які проживають в одному домі, в одній сім’ї (1Кор. 16:19; Рим. 16:3-4; Кол. 4:15) і належать до місцевої церкви.
Для членів домашньої церкви Святе Писання встановлює певні відповідальність та обов’язки:
чоловіків і дружин (Еф. 5:22-33);
батьків і дітей (Еф. 6:1-4);
панів і слуг (Еф. 6:5-9);
старших і молодших ( Тит. 2:2-6).

Новозавітні постанови
Хрещення по вірі
Ми віримо, що хрещення — це заповідь Господа нашого Ісуса Христа, яку встановлено для тих, хто навернувся від своїх гріхів, увірував в Ісуса Христа як особистого Спасителя, отримав народження згори, і є актом їхнього послуху Богові та засвідченням своєї віри для оточуючих (Мт 28:19).
Хрещення по вірі є зовнішнім знаком, який символізує смерть віруючого для гріха і його воскресіння з Христом для нового життя (Рим. 6:3-11; Гал. 3:27 ).
Хрещення по вірі звершується служителями Церкви (пресвітерами) через повне занурення у воду людей, які в дорослому віці свідомо визнають свою віру в Ісуса Христа як у свого особистого Спасителя і Бога, були навчені у Церкві основ віри і дотримуються заповідей Слова Божого у практичному житті ( Мр 16:16; Дії 2:41; 8:36-38; 1Пет. 3:21).
Вечеря Господня
Ми віримо, що Вечеря Господня – це заповідь Господа нашого Ісуса Христа, яку встановлено для того, щоб згадувати та звіщати смерть Господню, аж доки Він прийде (1Кор. 11:23-26; Лк 22:17-20).
Вечеря Господня виражає подяку, єднання віруючих із Христом та один з одним (1Кор. 10:16-17).
Хліб та вино вказують на ТІЛО та КРОВ Ісуса Христа, і, приймаючи ці знаки, віруючий має духовну спільність з Ним (Мт. 26:26-28).
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Що таке Церква
Сторінка 1 з 212»
Пошук: