MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Павло, ostapiw 
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Дошлюбні статеві відносини
Дошлюбні статеві відносини
АндрійДата: Понеділок, 02.04.2012, 23:40 | Сообщение # 1
Логин: Андрій
Сообщений: 96
Репутация: 10010
Город: Вигода
Ранг: Генералиссимус
Offline
Разом з усіма іншими видами сексуальної аморальності, дошлюбні статеві стосунки неодноразово засуджується у Святому Письмі (Дії 15:20; Римлян 1:29; 1 Коринтян 5:1; 6:13,18; 7:2; 10:8; 2 Коринтян 12:21; Галатів 5:19; Ефесян 5:3; Колосян 3:5; 1 Солунян 4:3; Юди 7). Біблія закликає утримуватися від статевих стосунків до шлюбу. Дошлюбні статеві взаємини такі ж неприйнятні, як перелюб та інші форми статевої аморальності, бо вони полягають у стосунках поза шлюбом. Секс між чоловіком та дружиною є єдиною затвердженою Богом формою статевих відносин (Євреїв 13:4).

Дошлюбні статеві стосунки стали такими звичними з багатьох причин. Занадто часто ми зосереджуємося на аспекті «задоволення» від сексу, не враховуючи аспект «відтворення». Справді, секс має приносити задоволення, адже Бог це задумав таким чином. Він бажає, щоб мужчини й жінки насолоджувалися сексуальним актом (у межах шлюбу). Тим не менше, першочерговою ціллю сексу є не задоволення, а розмноження. Бог забороняє дошлюбний секс не для того, щоби позбавити нас задоволення, але щоб захистити нас від небажаних вагітностей, від народження не планованих і не очікуваних дітей. Уявіть, наскільки кращим був би наш світ, якби люди слідували Божому задуму щодо сексу – менше венеричних захворювань, менше одиноких матерів, менше небажаних вагітностей, менше абортів тощо. Єдиною Божою настановою стосовно дошлюбних статевих стосунків є утримання. Утримання рятує життя, захищає дітей, дає належну цінність сексуальним стосункам і, що найважливіше, вшановує Бога.
ПавлоДата: Вівторок, 03.04.2012, 02:04 | Сообщение # 2
Пастор
Логин: Павло
Сообщений: 34
Репутация: 4000
Город: Долина
Ранг: Генералиссимус
Offline
Звичайно, Той хто задумав унікальні стосунки між чоловіком та жінкою, найкраще знає, як реалізувати їх так, щоб досягти максимального задоволення. Сьогодні існує два принципи - Принцип послуху Богові і принцип гріховної пожадливості. Один приносить лагословіння, інший руйнацію. Щастя людини залежить від того, що вона вибирає для керівництва. Бог каже - зачекай, поки плід дозріє і потім зможеш насолодитися, а гріховна плоть каже -зірви зараз, навіщо чекати....

"...і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця!" (Фил.2:11)
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Дошлюбні статеві відносини
Сторінка 1 з 11
Пошук: