MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Павло, ostapiw 
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Що Біблія говорить про міжрасовий шлюб?
Що Біблія говорить про міжрасовий шлюб?
АндрійДата: Вівторок, 03.04.2012, 20:59 | Сообщение # 1
Логин: Андрій
Сообщений: 96
Репутация: 10010
Город: Вигода
Ранг: Генералиссимус
Offline
Відповідь: Старозавітній закон наказував ізраїльтянам не вступати у шлюб із представниками інших народів (Повторення Закону 7:3-4). Це було пов’язано з тим, що ізраїльтяни могли відійти від Бога, одружуючись з ідолопоклонниками, язичниками. Схожий принцип викладено і в Новому Завіті, але вже на іншому рівні: «Не впрягайтеся разом з невірними в чуже ярмо. Що може бути спільного у праведності з беззаконням? Що спільного у світла і темряви?» (2 Коринтян 6:14). Як ізраїльтянам, що вірили в одного істинного Бога, було наказано не одружуватися з невіруючими, так само наказано і християнам. Що ж стосується поставленого запитання, то Біблія не говорить, що міжрасовий шлюб є аморальним.

Особу слід судити за її характером, а не за кольором шкіри. Ми маємо намагатися не виявляти фаворитизм до одних або ж упередження чи расову нетерпимість до інших (Якова 2:1-10, особливо див. тексти 1 і 9). Перш за все, у виборі чоловіка/дружини християнин має вияснити, чи є та особа, що цікавить його/її, християнином (2 Коринтян 6:14) і чи відроджена вона в Ісусі Христі (Івана 3:3-5). Саме віра у Христа, а не колір шкіри, є біблійним стандартом для вибору чоловіка/дружини. Тому міжрасовий шлюб не можна називати правильним чи неправильним, до нього лише потрібно підходити з мудрістю, розважливістю та молитвою, як і до кожного шлюбу.

Єдина причина, яка потребує обережності при одруженні представників різних рас, – це труднощі, які може переживати таке подружжя із-за неприйняття оточуючих. Багато таких пар терплять дискримінацію та насмішки, інколи навіть з боку власних сімей. Інші пари стикаються з труднощами, коли їхні діти відрізняються за кольором від них та інших братів/сестер. Ці речі слід узяти до уваги, і бути готовими до них, вирішивши одружуватися. Отже, єдине біблійне обмеження, яке накладається на християн, це те, що інша особа має бути членом Тіла Христового.
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Що Біблія говорить про міжрасовий шлюб?
Сторінка 1 з 11
Пошук: