MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Павло, ostapiw 
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Чи повинна дружина коритися своєму чоловікові?
Чи повинна дружина коритися своєму чоловікові?
АндрійДата: Вівторок, 03.04.2012, 21:04 | Сообщение # 1
Логин: Андрій
Сообщений: 96
Репутация: 10010
Город: Вигода
Ранг: Генералиссимус
Offline
Відповідь: Це дуже важливий момент, який стосується як шлюбу, так і щоденного життя. Бог заснував підкорення в Едемському саду. Спочатку, коли ще не було гріха, в людини не було іншого авторитету, крім Бога. Коли ж Адам і Єва не підкорилися волі Божій, гріх увійшов у наш світ, і з’явилася потреба в авторитеті. Господь встановив авторитет, який примушував до покори законам природи. Також це слугувало певним захистом, якого ми так потребуємо. Але, перш за все, ми повинні коритися Господу – це єдина можливість служити Йому (Якова 1:21; 4:7). У першому Посланні до Коринтян 11:2-3 ми читаємо, що чоловік має коритися Христу, як Христос кориться Богу. Далі текст говорить, що дружина повинна слідувати прикладу свого чоловіка і коритися йому. Інші вірші про Христову покору Богу записані в Євангеліях від Матвія 26:39 та Івана 5:30.

Покора – це природна реакція на любляче лідерство. Якщо чоловік любить свою дружину так, як Христос – свою Церкву (Ефесянам 5:25-33), то покора – це природна відповідь дружини своєму чоловікові. Грецьке слово, яке перекладається як «покора» (hupotasso), є тривалою формою дієслова. Це означає, що покора Богу, нашим лідерам, чоловіку є регулярною дією. Це – багаторазове рішення нашого розуму, яке з часом стає моделлю подальшої поведінки. Покора, про яку говориться у п’ятому вірші послання до Ефесян, – не одностороння покора і залежність віруючого від егоїстично-домінуючої особистості. Біблійна концепція покори основана на двох сповнених Духом віруючих людей, які йдуть на взаємні поступки і рахуються з думкою один одного і з Господньою волею. Покора – це двостороння дорога, позиція поваги і повноти. Коли дружина є коханою, як Церква – Христом, покора нескладна. Послання до Ефесян 5:24 говорить: «І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому». Цей вірш стверджує, що дружина має коритися своєму чоловіку у всьому, що є правильним і законним. Виходячи з цього, дружина не зобов’язана порушувати закон або нехтувати своїми стосунками з Богом заради покори.

Жінка була створена із ребра Адама. Не з його голови, аби правити ним, не з ноги, щоб топтати його, а з ребра – щоб бути рівною з ним, захищеною; бути близько до його серця, аби бути коханою. «Покора» у посланні до Ефесян 5:21 є тим же словом, що і в 5:22. Віруючі мають коритися один одному в знак глибокої поваги до Христа. Вірші 18-21 – це результати наповнення Святим Духом (5:18). Сповнені Духом віруючі повинні бути шанобливими (5:19), вдячними (5:20) і покірними (5:21). Далі апостол Павло продовжує розвивати свої думки щодо життя у Дусі і застосовує їх до чоловіка і дружини у віршах 22-23.

Дружина має коритися своєму чоловікові не тому, що вона є другорядною, але тому, що саме таким чином шлюб був створений Богом. Покора не означає, що дружина повинна бути «ганчіркою» для чоловіка. Абсолютно ні – з допомогою Святого Духа дружина підкорюється своєму чоловікові, а він самовіддано кохає її.
gadassaДата: Четвер, 05.04.2012, 22:40 | Сообщение # 2
Логин: gadassa
Сообщений: 5
Репутация: 0
Город: Ивано-Франківськ
Ранг: Рядовой
Offline
Ладно давайте розвивати серйозні теми-ось цю, наприклад.! ПОвинна коритися-це якось відлякує жінок. Осья би сказала , що в Біблії ці слова передбачають модель відношення дружини до чоловіка внаслідок любові до нього. От ще цікаво ніхто не спорить, що словосполучення-послушна дитина, у більшості випадків в сучасному суспільстві викликає позитивну реакцію, а от вислів-покірна дружина, приводить багатьох жінок в стан "легкого шоку". lumped

головне, щоб головне було головним
АндрійДата: Четвер, 12.04.2012, 16:18 | Сообщение # 3
Логин: Андрій
Сообщений: 96
Репутация: 10010
Город: Вигода
Ранг: Генералиссимус
Offline
Коли дружина є коханою, як Церква – Христом, покора нескладна
АндрійДата: Четвер, 12.04.2012, 16:20 | Сообщение # 4
Логин: Андрій
Сообщений: 96
Репутация: 10010
Город: Вигода
Ранг: Генералиссимус
Offline
Покора не складна, коли обоє віруючі сповнені одним духом
Покора не складна коли має біблійні обгрунтування, а не егоїзм однієї особи в сімї, і все це здійснюється при допомозі Святого Духа, коли дружина підкорюється своєму чоловікові, а він самовіддано кохає її.

І саме головне, що питання полягає не в тому як це звучить, а в тому, що ми живемо в суспільстві де все дозволено як чоловікам так і жінкам, в суспільстві де нібито у всіх рівні права, в суспільстві яке виховало сучасну молодь розбещеною, зазнаною і з певним світосприйняттям і яка не готова сприймати покору як доказ любові. Поглянемо в Іслам, саме слово іслам звучить в перекладі як підкорення, жінки ісламу виховані так що для них не надіти паранджу буде великим позором, вона просто не може собі цього позволити для неї це безчестя, погляньмо на більшість наших жінків вони мають своїх чоловіків, але при цьому ж одівають наряди щоб привернути до себе увагу інших так сказати своїми прелістями, це вже не повага до Бога, Який такі речі осуджує ,
тому питання "шоку" є наслідком зіпсутого мишлення яке не готове сприйняти Святе Письмо таким як воно є і віддатись Святому Духові.
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Чи повинна дружина коритися своєму чоловікові?
Сторінка 1 з 11
Пошук: