MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Павло, ostapiw 
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Піст- що це таке
Піст- що це таке
АндрійДата: Неділя, 05.05.2013, 19:19 | Сообщение # 1
Логин: Андрій
Сообщений: 96
Репутация: 10010
Город: Вигода
Ранг: Генералиссимус
Offline
Піст- духовний стан людини впокореної перед Богом, яка перебуває в молитві, читає Слово Боже, і бажає зрозуміти волю Божу приготовлену для неї, який супроводжуется голодуванням. Якщо викреслити якісь елементи то наш піст буде являти собою звичайну дієту, яка не несе в собі нічого духовного. Більшість світських християн при спілкуванні зі мною задаються питанням - чому ж я не пощу, якщо на дворі такий великий піст як от, наприклад- "Петрів", а я весь такий "правильний".
Якщо ви стикалися з такою ситуацією, то ви розуміете про що йде мова.
Давайте розглянемо піст на основі Писання. Що про це говорить сама Біблія? На перших сторінках Євангелії від (Матвія 6:16-18)написані такі слова:
"А як постите, то не будьте сумні, як оті лицеміри: вони бо зміняють обличчя свої, щоб бачили люди, що постять вони. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!

А ти, коли постиш, намасти свою голову, і лице своє вмий,

щоб ти посту свого не виявив людям, а Отцеві своєму, що в таїні; і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно". З цього тексту ми бачимо, що піст являється чимось особистим по відношенню між людиною і Богом. В (Дії14:23) читаємо : "
І рукопоклали їм пресвітерів по Церквах, і помолилися з постом та й їх передали Господеві, в Якого ввірували". Тут ми бачимо, що перші християни при прийнятті важливих рішень дотримувались посту і молитви. В (1 Коринтянам 7:1-5) ми бачимо, що піс не завжди супроводжується самим голодуванням "
А про що ви писали мені, то добре було б чоловікові не дотикатися жінки.

Але щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину свою, і кожна жінка хай має свого чоловіка.

Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина.

Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина.

Не вхиляйтесь одне від одного, хібащо дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням".
Піст- це засіб зосередити себе на Богові, а не мучення тіла з метою повторити чиїсь пости чи голодування як це заведенов деяких християнських конфесіях. Піст це справа кожної людини особисто чи групи людей які бажають отримати відповіді на певні питання повязані з їхнім життям.
Форум » Форум ЄХБ м. Долини » Обговорення на основі Писань » Піст- що це таке
Сторінка 1 з 11
Пошук: