MENU
Головна » 2013 » Травень » 21 » Азербайджан: Апеляційний суд зняв звинувачення! Слава Богу!
14:59
Азербайджан: Апеляційний суд зняв звинувачення! Слава Богу!
Дорогі, любі, рідні в Ісусі Христі, брати і сестри! Христос воскрес!

«Живий Господь, на якого уповаємо» - 1Тим.4: 10

Радий новому, тільки-тільки що трапилося приводу славити Бога і хвалитися нашим Господом, і бути щасливим і вдячним усім вам, хто молився, жертвував і не залишився байдужим до ситуації, яка склалася в Азербайджані по відношенню до ваших братів і сестер, до пасторів і Церквам Божим.

25 квітня 2013р. в місті Шекі відбувся апеляційний суд у справі наших братів, пасторів, у зв'язку з нашим протестом і не згоден з рішенням першої інстанції, Закатальського районним судом, який на підставі поліцейського протоколу, засудив Баптистських пасторів до штрафу по 1500 манат кожному, за статтею Адміністративного кодексу № 299.0.3 - організація незареєстрованих релігійних зібрань, із залученням дітей та молоді. Як не дивно, подібне звинувачення дуже схоже на правду, з тією лише різницею, що діти і підлітки є рідними дітьми членів Баптистської Церкви, а не затащеннимі з вулиці насильно, і пастори в 2010 році, коли для реєстрації достатньо було 10 осіб, зверталися в Держкомітетом з повним пакетом необхідних для реєстрації документів, але за не суттєвою причини отримали відмову в реєстрації. Примітно, що після цього Парламент вніс численні зміни до Закону Азербайджанської Республіки «Про свободу віросповідання», в якому поняття «свобода» залишилося тільки в назві, в результаті чого тепер для реєстрації вже необхідно 50 осіб, що робить неможливим навіть намагатися реєструватися, особливо на тлі постійних репресій, залякування християн, регулярних облав під час Богослужінь та обшуків в будинках пасторів з конфіскацією всіх книг, касет, дисків з релігійним змістом (без повернення всього).

Якраз один з таких випадків, поліцейська облава і обшук 7 листопада 2012 (середа, вивчення Слова Божого) і ліг в основу справжнього діла. І наш протест і апеляція виражалися в тому, що «визнання своєї провини» пасторами, їх вибачення і «каяття» «опинилися» в тексті судових постанов без відома і підписів наших і ваших братів, що і визначило ставлення до цієї справи як до сфабрикованої, і враховуючи що національність і рідну мову у них грузинський, вказати на відсутність перекладача на азербайджанський під час допитів і судових слухань, як втім і на багато інші порушення з боку судових і поліцейських органів. Зокрема одне з них і було взято за причину зняття звинувачень, оскільки згідно із законодавством між фактом і його судовим розглядом повинно пройти не більше двох місяців, а в нашому випадку - 4,5 місяця, що й міститься в постанові апеляційного суду про зняття звинувачень з наших мужніх і стійких служителів.

Особливо хочу відзначити і щиро подякувати всіх вас, хто оберталися у молитві за нас, хто знайшов папір для письма на наш захист і пожертвував на юридичну допомогу, що всі разом і принесло цей чудовий, відрадний плід наших спільних зусиль.

29 квітня прозвучало рішення про зняття звинувачення, 30 квітня 2013р. ми отримали на руки письмове підтвердження, і тому зараз є вагома причина в смиренності перед Богом, не перебільшуючи людських зусиль, визнати за Творцем Неба і Землі право проводити нас усіх через випробування нашої віри, піддавати перевірці наше справжнє братерство, а вчити ще більшій довірі Отця Небесного , і отримувати все більше благословень у любові Ісуса Христа до нас усіх, і зміцнення нашої ревнощів у служінні тільки Йому, розп'ятого і воскреслого для нашого виправдання і спасіння!

Передавайте всім щирий привіт від братів і сестер з Азербайджану, що перебувають в сподіванні на Духа Святого, що творить нас в єдності віри нашої святої, ваш найменший брат, від імені Баптистів Азербайджану, Ілля
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Останніі новини | Переглядів: 259 | Додав: Андрій | Теги: Азербайджан: Апеляційний суд зняв з | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]