MENU
Головна » 2013 » Травень » 29 » В Єрусалимі проходить конференція по боротьбі з антисемітизмом
21:55
В Єрусалимі проходить конференція по боротьбі з антисемітизмом
28 травня в Єрусалимі стартувала 4-я конференція Глобального форуму з боротьби з антисемітизмом, яка триватиме до 30 травня.

На урочистому відкритті заходу були присутні Заступник міністра закордонних справ Ізраїлю Зеєв Елькін та Міністр у справах Єрусалиму і діаспори Нафталі Беннет.

На форум приїхали близько 500 делегатів з 50 країн.

10 робочих груп обговорюють і формулюють конкретні плани дій, які будуть об'єднані в офіційний підсумковий плановий документ по боротьбі з антисемітизмом в 2013 році і наступних періодах.

Організатори конференції зазначають факт проявів не тільки старого, але і нового антисемітизму, підтримуваного сучасними технологіями та засобами масової інформації, які сприяють масовому поширенню стародавньої ненависті.

Нападки на Ізраїль, як на країну євреїв невіддільні від антисемітизму. Наприклад, Іран, розвиваючий військову ядерну міць, лідери якого заперечують Голокост і погрожують Ізраїлю знищенням.

Ізраїль все робить для об'єднання зусиль з багатьма країнами та окремими особами в боротьбі з антисемітизмом. І відповідальність за придушення всякого роду проявів антисемітизму лежить на урядах тих країн, в яких він існує.

Проблеми антисемітизму, ксенофобії та расизму мають стати пріоритетними в міжнародному порядку денному.

На конференції обговорюються наступні аспекти:

- Антисемітизм в мусульманському, арабському світі і в Латинській Америці, а також у країнах колишнього СРСР, Східної, Західної Європи та ЄС;

- Антисемітизм в мережі Інтернет та в ЗМІ;

- Питання в сфері права, законодавства, виконання рішень у боротьбі з антисемітизмом;

- Підтримка єврейської діаспори в світі та ін питання.

Присутні почули звернення прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаніягу у відео форматі.

Перший полягає в тому, що після Голокосту антисемітизм мав зникнути. А другий в тому, що він повинен був зникнути після створення єврейської держави.

«Цього не сталося. Насправді, антисеміти взяв перепочинок після Голокосту - не більше того. Це був короткий антракт. І те, що було немодно - зараз знову кажуть: «Ну, я не ненавиджу євреїв, я просто думаю, що вони не повинні мати державу». Або, по суті, що їх стан є незаконним, що вони ті, які не мають права на існування », - сказав Нетаніягу.

Він підкреслив, що антисемітська кампанія поширює три паплюження проти єврейського народу та його держави - ​​Ізраїль винен у військових злочинах, Ізраїль не хоче миру, продовжуючи експансіоністську політику і Ізраїль винен у порушенні прав людини. І цією брехнею вони виправдовують і пояснюють свої дії та цілі «на знищення».

«Я впевнений, що ви вважаєте, що є тільки один засіб проти наклепу - це правда. І я закликаю вас, щоб боротися і перемогти у битві за істину », - звернувся із закликом до учасників форуму Б. Нетаніягу.
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Останніі новини | Переглядів: 260 | Додав: Андрій | Теги: В Єрусалимі проходить конференція п | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]