MENU
Головна » 2013 » Липень » 21 » 27 липня – 3 серпня - III Фестиваль християнської молоді Західної України
21:43
27 липня – 3 серпня - III Фестиваль християнської молоді Західної України
Вже сьогодні поспіши зареєструватися сам і запроси свого друга на III Фестиваль християнської молоді Західної України, який відбудеться на Рівненщині у мальовничих Соколиних горах на з 27 липня по 3 серпня 2013 року!

Фестиваль відбудеться під гаслом «Проповідуй Cлово!». Цей захід ставить перед собою ціль запалити молодих людей та об'єднати для єдиної мети. Послання фестивалю - «Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою» 2 Тимофія 4:2.

Не пропусти можливість побути в єдності з братами та сестрами по вірі, почути цікаві майстер класи, разом взяти участь у соціальному служінні, спортивних іграх та змаганнях, провести незабутні спілкування біля вечірнього вогнища!

Нехай тобі ніщо не завадить приїхати на фестиваль, адже у світі, де кожні 5 хвилин за віру в Христа помирає християнин, свобода слова та віросповідання є величезним благословенням!! Цінуй можливістю, яку сьогодні дає тобі Бог!

З посиланням наhttp://ecbua.info
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Останніі новини | Переглядів: 495 | Додав: Андрій | Теги: 27 липня – 3 серпня - III Фестиваль | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]