MENU
Головна » 2013 » Вересень » 2 » Перший Всеукраїнський Місіонерський Форум
21:46
Перший Всеукраїнський Місіонерський Форум

30-31 серпня в Києві у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Перший Всеукраїнський Місіонерський Форум. Близько 2500 делегатів з України, Росії, Азії, країн Західної Європи та Північної Америки в єдності прославляли Господа у загальному співі та слухали Слово Боже. Церква м. Долина була представлена вісьмома учасниками.

Форум урочисто відкрив Вячеслав Нестерук Голова ВСЦ ЄХБ.Він побажав усім учасникам Форуму: «Нехай Дух Святий проговорить, як нам у сучасних умовах правильно й ефективно донести Добру Новину, щоб ми почули Його поклик і відповіли: ось я, пошли мене».

Леонід Новохатько, Міністр культури України, привітавши усіх присутніх, зачитав лист Президента України Віктора Януковича до учасників місіонерського форуму євангельських християн-баптистів та побажав плідної праці у місіонерській діяльності.

Григорій Комендант привітав нове покоління служителів від усіх ветеранів євангельсько-баптистського братства. Голова Біблійного товариства зауважив, що Україна, як вільна країна, має достаток у всьому, зокрема у Божому Слові, а це головний інструмент для благовістя.

Роберт Провост, президент Слов’янсько-євангельського товариства, нагадав про радянські часи і труднощі у благовісті, а також про своєчасну необхідну допомогу, яку отримувала Україна від інших країн. Також служитель звернув увагу на те, що зараз в Україні є великі можливості для благовістя та закликав українців поширювати Євангеліє в Казахстані, Таджикистані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Киргизстані, у віддалених куточках Росії, і навіть в Ізраїлі.

Всесвітній євангеліст Віктор Гамм розглянув тему: «Передумови духовного відродження». В основу необхідних умов духовного пробудження благовісник навів тексти з перших семи розділів Об’явлення: «згадай, звідки ти впав», «будь вірним», «покайся», «тримай, що маєш, допоки прийду», «пильнуй».

Також участь в форумі брали служителі українських церков, Павло Храпак та Олег Бульботко, які підіймали питання апостольського методу учнівства – утворення малих груп. На досвіді своїх місцевих церков вони розглянули труднощі, що супроводжують це служіння.

Юрій Апатов, виконавчий секретар Євро-Азіатської асоціації союзів ЄХБ, Рувім Волошин, заступник Голови Російського союзу ЄХБ з місіонерського служіння, та Ігор Мордвінов, співробітник відділу місії та благовістя Союзу ЄХБ Молдови, звітували про зовнішню місію у країнах СНД, закликаючи молодих проповідників долучитися до служіння благовістя за кордоном.

Музичне оздоблення форуму забезпечував об’єднаний хор та оркестр київських церков, а також солісти - Юлія Бочевар, Ігор Мельничук, Олег Майовський та співочий гурт Ірпінської біблійної церкви.

Продовжуючи програму форуму Джон Аптон, президент Всесвітнього баптистського альянсу, висвітлив тему: «Дух та сила». Він звернув увагу на те, якою важливою і невід’ємною частиною служіння є праця Святого Духа. Пастор спонукав усіх присутніх вчитися довіряти Богові, не звертаючи увагу на сумніви, що посилає диявол, щоб зруйнувати Божі справи. 

«Бог і сьогодні використовує тихий голос і робить його гучним. Він і сьогодні використовує сором’язливу людину і робить її сміливою та відважною. Він і сьогодні використовує звичайні людські життя, такі як моє, і робить ефективним світлом для світу», - зауважив Джон Аптон.

На завершення першої частини заходу хор виконав гімн Форуму у супроводі оркестру «Ось я, пошли мене!»

Ксенія Кузнюк, прес-служба ВСЦ ЄХБ

Фото: Григорій Юрик, Веніамін Петраш

Категорія: Останніі новини | Переглядів: 6123 | Додав: Андрій | Теги: Перший Всеукраїнський Місіонерський | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Павло   (02.09.2013 22:13)
Слава Богу. Прекрасний час, благословений Господом

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]