MENU
Головна » 2014 » Січень » 7 » Христос народився! Славімо Його!
10:08
Христос народився! Славімо Його!

    

Сьогодні ми відзначаємо Різдво Ісуса Христа за юліанським календарем !

 

Сердечно вітаємо Вас з Народженням Сина Божого , що прийшов на цю землю в образі Немовляти.

 

І породила вона свого первістка , і Його сповила, і поклала Його в ясла , бо не було їм місця в готелі . Євангеліє від Луки 2:7 .

 

Різдвяна ніч нічим не відрізнялася від інших . Вона змінила собою звичайний день. Пастухи , як завжди , стерегли своїх овець від вовків і диких звірів і грілися біля багаття. Печаль наповнювала людей , самотньо вмирали люди , і на небі так само, як завжди , сяяли зірки.

 

Але в той же самий час все було по -іншому. У цю ніч Бог подарував нам Свого Сина. Ісус народився в простому хліві , не маючи нічого навколо крім батьківської турботи і любові .

 

  Бог полюбив цей світ так , що знайшов для людини шлях до порятунку через Ісуса Христа , який прийняв людське тіло для того , щоб дарувати нам життя вічне. З Різдвяної ночі почався земний шлях для Ісуса Христа , шлях любові , болю , страждань і зради. Звичайно ж Марія і Йосип були першими , хто виявив стосовно до Ісуса свою любов , увагу і турботу.

 

Бажаємо , щоб Ви також в це Різдво проявили по відношенню до Ісуса Христа особливу любов , увагу і турботу , і звернули до Нього , як до винуватця Торжества , своє серце і розум.

 

«І сказав їм Ангел : не бійтеся , бо я звіщаю вам велику радість , яка буде всім людям : бо нині народився вам у місті Давидовому Спаситель , Який є Христос Господь . (Євангеліє від Луки 2:10,11)

 

З Різдвом Христовим !

Категорія: Події в Церкві | Переглядів: 408 | Додав: Павло | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]