MENU
Головна » 2014 » Грудень » 22 » На Донбасі посилюються релігійні утиски
13:29
На Донбасі посилюються релігійні утиски

Усі церкви, за виключенням УПЦ (Московського патріархату), зазнають утисків та не мають можливості вільного ведення релігійної діяльності на територіях Донбасу, які контролюються бойовиками.
Про це заявили релігійні діячі України під час прес-конференції в Укрінформі.

"У Донецькій області ми пережили трагічну подію, де було закатовано до смерті чотирьох молодих людей – двох дияконів церкви м. Слов'янська і двох молодих синів пастора Павенка" – розповів про злочини сепаратистів Старший єпископ Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко.
Керівник Департаменту зовнішніх зв'язків УГКЦ в Україні Олекса Петрів повідомив про захоплення бойовиками "ДНР" резиденції греко-католицького єпископа та монастиря.
«Ми рекомендуємо усім збирати всі факти для міжнародного карного процесу щодо злочинів проти людяності, який обов'язково має відбутися», – сказав архієпископ Євстратій Зоря.
На думку заступника директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрія Юраша, важливою є позиція і ставлення до подій на Донбасі протестантської громади цього регіону, яка в абсолютній своїй більшості є винятково патріотична та конструктивна. Віруючі відчувають переваги свободи віросповідання на території Української держави у порівнянні з релігійними утисками з боку сепаратистів та окупантів.

www.irs.in.ua

Категорія: Останніі новини | Переглядів: 286 | Додав: Андрій | Теги: На Донбасі посилюються релігійні ут | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]