MENU
Головна » 2015 » Жовтень » 26 » В Україні 27-28 жовтня - національний День Біблії
21:16
В Україні 27-28 жовтня - національний День Біблії

 

e-mailДрук
Цього року День Біблії у нашій країні буде відзначатися уже вп’яте. Цього дня сотні релігійних громад, тисячі християн України об’єднуються у молитві, дякуючи Богові за велике благословення, неоціненний скарб, даний людству – Його вічне і святе Слово!

Ініціатор свята - Українське Біблійне Товариство (УБТ), до якого складу якого входять 16 основних християнських церков України – повідомляє у своєму зверненні до пасторів церков, що кількість церков, які святкують День Біблії, щороку зростає. Минулого року Свято Біблії в Україні відзначили понад 2000 помісних церков різних конфесій. Державна підтримка, активна участь церков та значний інтерес громадськості до цього заходу ще раз підтвердили любов і повагу українського народу до Божого Слова.

Церкви, які проводять День Біблії, можуть безкоштовно отримати в УБТ :

  • афіші двох форматів,
  • запрошення, в яких можна вказати місце, дату і час проведення Свята Біблії,
  • комплект біблійної літератури

(звертатися до менеджера проекту Романа Злиденного, тел. (097) 642-35-37, роб. 501-14-91, 442-65-44 та виконавчого директора Володимира Броновицького, тел. (050) 331-40-06).

Важливою складовою Дня Біблії є особиста участь християн у справі донесення біблійної вістки таким людям, які через певні обставини не можуть читати цю Книгу. Наприклад, в Україні проживають понад 9 тисяч дітей із вадами зору. Вони живуть у світі власних уявлень про те, що їх оточує, і відчувають свою обмеженість. Для таких дітей УБТ проводить новий проект «Слово Боже – слабозорим і незрячим дітям». Уже підготовлено до друку 3 спеціальних видання : «Патріарх Йосип» і «Апостол Петро» шрифтом Брайля та ілюстровану дитячу Біблію великим шрифтом. Загальний запланований тираж складає 10 000 примірників. За допомогою церков, благодійних організацій і волонтерів видання будуть подаровані дітям у спеціалізованих школах-інтернатах.

Щире бажання ініціаторів свята – щоб спільними зусиллями Свято Біблії стало в Україні традиційним і привернуло особливу увагу народу нашої країни до Святого Письма, що здатне змінювати життя людей і дарувати надію на спасіння.

«Отож, запрошуємо приєднатися до святкування Дня Біблії. Будемо дуже вдячні, якщо Ви повідомите про святкування Дня Біблії у своїй церкві», ­– закликає УБТ

запозичено з ecbua.info

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Останніі новини | Переглядів: 368 | Додав: Андрій | Теги: В Україні 27-28 жовтня - національн | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]