MENU
Головна » 2015 » Грудень » 28 » Святкування нового року і християнин
22:25
Святкування нового року і християнин

Святкування нового року і християнин
Основні питання які тут можна поставити : для чого? і як?. Все, що ми робимо, завжди має проходити через фільтр двох питань.
Для чого я хочу святкувати новий рік? Щоб пострибати на дискотеці, витратити гроші на наряди, щоб вночі від пуза наїстися "всього-всього", вливаючи в себе іскристий напій, що символізує багатство і щастя, щоб влаштувати собі свято, щоб було весело-весело ... ну хоч раз в році? ... А можливо краще  щоб хоч раз на рік нагодувати голодного абопринести свято в життя знедоленого, щоб разом зі своєю християнською родиною переосмислити минулий рік, подякувати Богові за те, що Він дарував, і так само
разом зробити наступний крок у житті.

Як святкувати? "Не любіть світу, анітого, що в світі: хто любить світ, у тім немає любови Отцівської. Бо все, що в
світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу. І світ проходить, і його пожадливість, а хто Божу волю перебуває повік"(1Ін.2: 15).

По-моєму, ці слова відфільтровують практично все, що сьогодні передбачається робити для святкування Нового Року. Нічна їжа, дорогі вбрання, алкоголь, переїдання, флірт (це м'яко кажучи) ... а скільки непотрібних речей люди дарують один одному, скільки нещасних ялинок викинуто, коли похмілля свята пройшло, скільки неправильних стежок прокладено в нашому мозку після того, як всю ніч блакитний екран телевізора показував нам не зовсім одягнених жінок, додаючи до цього зовсім вже нечисті слова і думки? Господь Бог не має нічого проти того, щоб люди раділи життю і відзначали свята, проблема тільки в тому, що люди осягають сенс радості не в Його присутності, а в присутності світу цього ... нехай наступив рік стане для вас часом, проведеним  в єдності з Христом.
Нехай Сам Ісус вчить вас правильно дивитися на світ, на себе і на Шлях Спасіння.
Божих Вам Благословінь.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Підготовка до свят | Переглядів: 245 | Додав: Андрій | Теги: Святкування нового року і християни | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]